Shibella.com.tr müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb..) sizlerden istemektedir.

Shibella.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, bazı kampanya çalışmaları, müşteri profillerine göre özel promosyon çalışmalarının hazırlanması ve istenmeyen e-postaların gönderilmemesine yönelik müşteri kategorisi çalışmalarında sadece Shibella.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır. Shibella.com.tr üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmaz, ticari amaçla kullanmaz ve satmaz.

Shibella.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin dışında site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Shibella.com.tr müşterilerine daha özel ve verimli bir alışveriş deneyimi sağlamak amacıyla Shibella.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlar tarafından usulü dairesinde bu bilgilerin istenmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilir ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Shibella.com.tr den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” bağlantısına tıklayarak günlük e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacıyla hiçbir şekilde Shibella.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Shibella.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Gönderiliyor